מערכות למידה | תוכנה למועדוני כושר | שיעורים פרטיים | היצירות שלי | מוצרים נלווים | אודות | לקוחות | צור קשר
 
      
אימון פונקציונלי
 
עמית גל אלון

די.וי.די המכיל מעל 340 תרגילי כוח
בגישת האימון הפונקציונאלי

דיסק חובה למאמנים פרטיים ומדריכי סטודיו.
מחיר: 120 ש"ח
(במקום 140)
הדיסק נשלח בדואר ומגיע בדרך כלל 1-2 ימי עסקים! (למאוחר 3-4 ימים). התשלום מתבצע בטלפון דרך כרטיס אשראי.

התקשרו והזמינו עכשיו: 0528701188
           

DVD חדש מבית 'מולטיפיט' המכיל מעל 340 רעיונות חדשים לתרגילי כוח/עיצוב בגישת האימון הפונקציונאלי FUNCTIONAL TRAINING- מוצר חובה לכל מאמן וספורטאי!  

מתאים למאמנים פרטיים, מדריכי סטודיו, מאמני קבוצות, פיזיותרפיסטים ומתאמנים המחפשים רעיונות חדשים לגיוון אימוני הכוח.

התקליטור מלווה בקריינות ייחודית לכל תרגיל בדגש על ביצוע נכון, יציבה נכונה, ומידע מקצועי עדכני. 
מאות תרגילים על גבי פיטבול, מגוון תרגילים כנגד גומיות כוח ומשקוליות יד, מערך נרחב של תרגילים כנגד משקל גוף לאימון בבית / במגרש / בסטודיו / בחדר הכושר. 

חדש: 
מערך תרגילים חדש כנגד חבלים / רצועות לעבודה עם משקל הגוף לאימון בשטח ובכל מקום.
בונוס: קטעי אנימציות תלת מימד להסבר אנטומי על שרירי הליבה CORE והדרכים השונות לשליטה ובקרה. 
הגישה הפונקציונלית נועדה לחזק ולשפר מספר מערכות תנועה בו זמנית, ביניהם מערכת השרירים, העצבים ושיווי המשקל. מטרת האימון הפונקציונלי / תפקודי היא שיפור יכולת התנועה בחיי היום יום, או בענפי ספורט שונים בהתאם למטרת המתאמן.

אימון הכוח הפונקציונאלי משלב עבודה על מספר קבוצות שרירים דרך תרגילים המחקים תנועות מחיי היום יום, או תרגילים משולבי תנועה הדורשים יכולת קואורדינטיבית בין שרירית, או יכולת שיווי משקל. העבודה על מערכת השרירים דרך תנועה שלמה ומורכבת תביא לשיפור יכולת המתאמן לבצע טוב יותר ובקלות תנועות מחיי היום יום, ובכך תביא לשיפור איכות החיים.

שמו של האימון נגזר מהמילה 'פונקציה' המשמשת במתמטיקה כלי לביטוי תלות בין משתנים שונים. התלות בין המשתנים בעצם מקשרת ומשייכת ביניהם. בתחום אימוני הכוח השילוב הוא בין מערכות התנועה, קרי, מערכת השרירים והעצבים. ובנוסף, שילוב בין תנועות היוצרות תנועה מורכבת המחקות פונקציות/שילובים של תנועות מחיי היום יום.

אימוני הכוח הקלאסיים מבודדים שרירים ובדרך כלל גם מבוצעים כשהגוף מיוצב ומוגן על ידי כוחות חיצוניים כגון ישיבה על מכשיר, ספות כוח וכד'. לדוגמא - לחיצת חזה כנגד מכשיר ייעודי, בה הישיבה על המכשיר מספקת לגוף תמיכה והתנועה מבוקרת בכיוון אחד. דוגמא נוספת - כפיפת מרפקים בעמידה כנגד משקוליות יד העובדת דינאמית רק על כופפי המרפק.

בשונה מהאימון הקלאסי, האימון הפונקציונלי דוגל בעבודה משולבת בין מערכות תנועה וכזו הדורשת יציבה ויציבות. יציבות מתבטאת ביכולת הגוף לשמור על שיווי המשקל ועל מרכז הכובד של הגוף מבלי ליפול, ביכולתו לאזן את עצמו במגוון מנחים, לעמוד בפני עומסים חיצוניים מבלי לצאת ממרכז הכובד.

אם משעמם לכם מאימוני הכוח הרגילים, ואתם מחפשים תרגילים חדשים לגיוון האימון תקליטור 'אימון פונקציונלי' ישדרג לכם את האימון בכמה רמות. הן בתרגילים מעניינים וחדשניים והן בעבודה משולבת שתעצים את היכולות המוטוריות של כל מתאמן לגוף מחוטב, מאוזן ויציב.
בקרו אותי בקהילת הפייסבוק ותהנו מעדכונים וסרטונים חדשים: הצטרפו לקהילת יוטיוב:

עמית גל אלון | aa2001@netvision.net.il
052-8701188